USEALS

BEZZAŁOGOWE SYSTEMY MORSKIE POWIETRZNE LĄDOWE

20-22 czerwca Gdańsk

Robotyzacja otaczającego nas świata postępuje w tempie, jakiego dotąd nie byliśmy świadkami. Obejmuje ona zarówno przestrzeń cywilną, jak również współczesne pole walki. Obecności robotów możemy doświadczyć na co dzień, a będzie ona wzrastać i obejmować coraz to nowsze obszary. Polepszają się także systemy sterowania, które przywołały na świat maszyny bezzałogowe oraz algorytmy, zbliżające się do sztucznej inteligencji. Jednocześnie pojawiają się pytania, wątpliwości i kontrowersje, szczególnie wobec wykorzystania bezzałogowców w sferze bezpieczeństwa i obronności.

Postęp technologiczny umożliwił stworzenie robotów mogących funkcjonować we wszystkich trzech żywiołach: na i w morzu, w powietrzu i na ziemi. Każdy z tych żywiołów stawia osobne wymagania, które stanowią wyzwanie dla twórców i użytkowników. Tym samym każdy z żywiołów inspiruje coraz to nowsze konstrukcje i rozwiązania. Ich różnorodność powoduje, że zrodziła się potrzeba powołania kompleksowego forum wymiany doświadczeń, prezentacji osiągnięć oraz nawiązania współpracy.

Dlatego też zapraszamy na wystawę rozwiązań bezzałogowych obejmującą roboty morskie, powietrzne i lądowe – Unmanned Sea Air Land Systems Exhibition (USEALS). Wystawa odbędzie się w dniach 20-22.06.2016 w ramach Targów BALT-MILITARY-EXPO 2016 w Gdańsku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoje systemy bezzałogowe jak również części, rozwiązania i elementy do nich. Mamy nadzieję, że formuła jaką przyjęliśmy, pozwoli odnaleźć się w niej szerokiemu spektrum wystawców od prac studenckich, poprzez firmy, aż do instytutów naukowo- badawczych.

organizacja:
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

dyrektor projektu – Marek Buczkowski
tel. 58 554 92 13, 693 448 814
military@mtgsa.com.pl
www.baltmilitary.pl

doradca klienta – Piotr Gwizdała
tel. 58 554 92 21, fax 58 554 93 13
piotr.gwizdala@mtgsa.com.pl

współorganizacja
BEZZAŁOGOWCE.PL
Grzegorz Trzeciak
tel: +48 604 417 308
greg@bezzalogowce.pl
www.bezzalogowce.pl