Salmon Evening

SALMON EVENING to prestiżowe wydarzenie towarzyskie integrujące branżę morską - uczestników targów InterMarE South Baltic oraz Balt Military Expo, a także konferencji GreenMare i Natcon.

Odbędzie się w godzinach wieczornych, po pierwszym dniu targów, 20 kwietnia 2021 roku.

Podczas wieczoru uczestnicy wysłuchają koncertu soooth-jazzowego tria Macieja Łyszkiewicza (założyciela grupy No Limits), poznają kulinarne ciekawostki dotyczące ryb, zwłaszcza łososia - dlaczego jest tak wyjątkowy i często wybierany w kuchni, a także jakie potrawy można z niego przyrządzić. Będą mogli wziąć udział w pokazie life cooking w wykonaniu znakomitego szefa kuchni Roberta Makłowicza, który nie tylko pokaże, jak stworzyć ulubione danie z łososia, ale także zwróci uwagę na sposób jego podania i podkreśli smak.

Goście SALMON EVENING dowiedzą się jakie wina warto wybrać i na co zwrócić uwagę serwując je do różnych gatunków ryb. Opowie o tym sommolier i koneser wina Serge Bosca.

O płynny i ciekawy przebieg wieczoru zadba doświadczony moderator, prezenter radiowy i telewizyjny, dziennikarz i konferansjer Kamil Baleja.

Tegoroczny SALMON EVENING odbędzie się w godzinach 19 - 21.30.

Już dziś zapraszamy na niezapomniane spotkanie towarzyskie, podczas którego poczujesz się jak ryba w wodzie, na rozległym łowisku towarzyskim, gdzie komfort pływania i bezpieczeństwo wliczone są w cenę.

Spotkajmy się na eleganckiej imprezie ON LINE, kiedy inaczej można się spotkać nie można!

Program spotkania już wkrótce.