Targi Balt Military Expo i InterMarE South Baltic odbędą się w dn. 20 - 22 kwietnia 2021 roku

bezpieczeństwo i komfort naszych wystawców, zwiedzających i współorganizatorów są naszym najwyższym priorytetem

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności, a także informacje przekazywane podczas licznych, bezpośrednich kontaktów utwierdziły nas w przekonaniu, iż organizacja Targów w zaplanowanym terminie 22-24.06.2020 r. zagraża bezpośrednio zdrowiu nas wszystkich oraz stawia pod znakiem zapytania realizację biznesowych celów interesariuszy wydarzenia.

Dlatego, z uwagi na sytuację sanitarną związaną z Covid-19 oraz niepewności dotyczącej dalszego rozwoju epidemii, Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich SA podjął decyzję o przełożeniu terminu 16. Targów Militarnych Balt Military Expo i Targów Gospodarki Morskiej InterMarE South Baltic na 20 - 22 kwietnia 2021 roku.

Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o przesunięciu realizacji wydarzenia ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na Targach Balt Military Expo i InterMarE w kwietniu przyszłego roku, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy przekonani, że Targi Balt Military Expo i InterMarE zorganizowane w nowym terminie (20 - 22 kwietnia 2021) będą znaczącym wydarzeniem poświęconym tematyce obrony i bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu, gospodarce morskiej w Polsce - w Regionie Południowego Bałtyku – w Europie.

Zapraszamy do Gdańska,
Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.