Bałtyckie Targi Militarne - przygotowania

Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. pragnie zapewnić, że bezpieczeństwo i komfort uczestników wydarzeń organizowanych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO zawsze był i niezmiennie pozostaje naszym priorytetem. Nie inaczej jest w sytuacji związanej z pojawieniem się koronowirusa (SARS-CoV-2).
Dbając o bezpieczeństwo i komfort uczestników oraz stosując się do rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez WHO, jak również Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Więcej informacji:

https://www.gov.pl/static/code/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.html

W ramach procedur związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa organizatorzy z najwyższą uwagą śledzą na bieżąco komunikaty rządowe, udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS), są w stałym kontakcie z krajowymi, wojewódzkimi i powiatowymi służbami sanitarnymi oraz medycznymi wykonując ściśle ich zalecenia.

Zgodnie obowiązującymi zarządzeniami oraz zaleceniami Prezydent Gdańska Międzynarodowe Targi Gdańskie przesunęły termin targów bursztynu AMBERIF oraz Free Time Festiwal, jednak nie zaniechały pracy nad przygotowaniami innych projektów. Mając na uwadze odległy termin trwają prace organizacyjne dotyczące Bałtyckich Targów Militarnych BALT MILITARY EXPO. Uwzględniając długi czas dzielący od terminu targów – zaawansowanie przygotowań i zaangażowanie wystawców ocenić należy jako satysfakcjonujące i pozwalające oceniać BALT MILITARY EXPO 2020 jako ważne i interesujące wydarzenie.

Organizatorzy analizując rozwój sytuacji komunikować będą aktualne decyzje w miarę ich podejmowania.