Tegoroczne targi Balt Military Expo i InterMarE South Baltic odbędą się w dn. 20 - 22 kwietnia 2021 r. w formule ONLINEBezpieczeństwo i komfort wystawców, zwiedzających i współorganizatorów są naszym najwyższym priorytetem

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie niecodziennych okoliczności, a także informacje przekazywane podczas licznych, bezpośrednich kontaktów utwierdziły nas w przekonaniu, że organizacja Targów w zaplanowanym terminie 20-20.04.2021 r. w formule B2B zagraża bezpośrednio zdrowiu nas wszystkich oraz stawia pod znakiem zapytania realizację biznesowych celów interesariuszy wydarzenia.

Dlatego, z uwagi na sytuację sanitarną związaną z Covid-19 oraz niepewności dotyczącej dalszego rozwoju epidemii, organizatorzy podjęli decyzję o zmianie formuły 16. Targów Militarnych Balt Military Expo oraz Targów Gospodarki Morskiej InterMarE South Baltic na ONLINE.

Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o zmianie formuły targów ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na Targach Balt Military Expo i InterMarE już w kwietniu, na które serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy przekonani, że Targi Balt Military Expo i InterMarE ONLINE będą znaczącym wydarzeniem poświęconym tematyce obrony i bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu, a także gospodarce morskiej w Polsce - w Regionie Południowego Bałtyku i w Europie.

Zapraszamy do Gdańska,

Organizatorzy